Bateria kuchenna obrotowa 28 cm, CADANS ze stali szczotkowanej
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria kuchenna obrotowa 28 cm ze stali szczotkowanej CADANS
Bateria kuchenna Cadans ma wygląd stali nierdzewnej i jest łatwa w użyciu dzięki obsłudze za pomocą jednej dźwigni. Za pomocą tego kranu można łatwo zmieszać zimną i ciepłą wodę do żądanej temperatury. Unikalną cechą tej baterii kuchennej jest obrotowa wylewka.
Możesz obrócić wylewkę nieco w lewo lub w prawo. Zapewnia to większą elastyczność w korzystaniu z dźwigu.
| Liczba uchwytów | Pojedyncza dźwignia |
|---|---|
| GŁOWICA | Ceramiczna |
| Materiał | Stal nierdzewna (SS) |
| Wykończenie | Szczotkowana |
| Sposób montażu | Stojąca |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Podłączenie zasilania | Wąż (obrotowy) |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 10 mm |
| Wylewka do wykonania | Obrotowy u góry |
| Całkowita wysokość | 282 mm |
| Wysokość konstrukcyjna na dole dyszy kranu | 146 mm |
| Głębokość wylewki: | 193 mm |