Bateria kuchenna profesjonalna 53 cm ze stali nierdzewnej FLOYD z prysznicem ręcznym
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria kuchenna profesjonalna 53 cm ze stali nierdzewnej FLOYD z prysznicem ręcznym
Ta luksusowa bateria kuchenna Floyd ze stali nierdzewnej jest wyposażona w elastyczny prysznic ręczny. W ten sposób możesz przenieść kran do swoich rzeczy zamiast na odwrót. Jest to bardzo przydatne w kuchni, na przykład do płukania garnków i patelni. Prysznic ręczny jest wyjmowany i bardzo wygodny w użyciu dzięki elastycznej sprężynie.
| Liczba uchwytów | Pojedyncza dźwignia |
|---|---|
| GŁOWICA | Ceramiczna |
| Materiał | Stal nierdzewna (SS) |
| Wykończenie | Szczotkowana |
| Sposób montażu | Stojąca |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Podłączenie zasilania | Wąż (obrotowy) |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 1/2 " |
| Wylewka do wykonania | Elastyczny z prysznicem do płukania |
| Całkowita wysokość | 530 mm |
| Wysokość konstrukcyjna na dole dyszy kranu | 195 mm |
| Głębokość wylewki: | 220 mm |