Bateria wannowa ścienna termostatyczna podtynkowa STYLE w stylu chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria wannowa ścienna termostatyczna
podtynkowa STYLE, w stylu chrom
Aby uzyskać luksusowe i eleganckie wykończenie wanny, wybierz wbudowaną baterię wannową. Ta bateria jest wbudowana w ścianę i tworzy piękny wygląd w Twojej łazience.
Wykonany jest z mosiądzu i ma chromowany kolor. To sprawia, że przyciąga wzrok.
Bateria wannowa podtynkowa STYLE składa się z:
- 1 przycisk sterujący do ciepłej i zimnej wody;
- 1 przycisk przełączający; do wyboru wylewka wannowa lub prysznic ręczny;
- 1 wylewka do kąpieli;
- 1 rączka natrysku z wężem.
| Liczba uchwytów | Dwie rączki |
|---|---|
| Termostatyczny | tak |
| Kompensacja ciśnienia | tak |
| GŁOWICA | Ceramiczna |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Chromowane |
| Sposób montażu | Ściana |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 1/2 " |
| Z przełącznikiem | tak |
| Tryb oszczędzania wody | tak |
| Maks. pojemność kranu (przy 300 kPa) | 9 l / min |
| Całkowita szerokość | 384 mm |
| Głębokość wylewki: | 206 mm |