ANDRA wanna asymetryczna z nogami, 170x90x45cm, lewa lub prawa, biała, Made in EU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna jest dostarczana łącznie z nogami montażowymi z możliwością regulacji wysokości.
Materiał jest w 100% 4mm akrylowy.
Wanna jest dostarczana bez silikonu
Wanny akrylowe mają najlepsze właściwości termoizolacyjne.
Asymetryczne Polysan o ponadczasowej konstrukcji są odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych łazienek. Nietypowy kształt wanny pozwala na wygodną kąpiel, a także oszczędza miejsce w łazience. Wanny produkowane są w długościach 160, 170 i 180 cm i szerokościach 80-120 cm, w wersji prawej lub lewej. Warto wspomnieć np. o wannie Versys, która jest świetnym rozwiązaniem dla małych łazienek, jak również dla tych którzy pragną mieć prysznic i wannę w niedużej łazience.
Wyprodukowana w Europie
| Gwarancja | 84 miesiące |
|---|---|
| Waga opakowania | 31,690 |
| Instalacja | Osadzeniem na podłodze, Podmurowanie i obłożenie płytkami, Instalacja w rogu |
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 170x90x45 cm |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Objętość | 240 l |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Asymetryczne |
