Bateria kuchenna 36,5 cm CARAL, szczotkowana miedź brązowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria kuchenna 36,5 cm szczotkowana miedź brązowa CARAL
Ta bateria kuchenna CARAL ma kolor szczotkowanej miedzi i jest łatwa w użyciu dzięki jednej dźwigni. Piękna, zakrzywiona wylewka jest bardzo praktyczna, ponieważ zapewnia dużo miejsca między wylewką a zlewem.
| Liczba uchwytów | Pojedyncza dźwignia |
|---|---|
| GŁOWICA | Górna część ceramiczna |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Szczotkowana |
| Sposób montażu | Stojąca |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Podłączenie zasilania | Wąż (obrotowy) |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 3/8 " |
| Wylewka do wykonania | Obrotowy u góry |
| Całkowita wysokość | 366 mm |
| Wysokość konstrukcyjna na dole dyszy kranu | 244 mm |
| Głębokość wylewki: | 258 mm |