Bateria na zimną wodę i do filtra 11 cm ze stali szczotkowanej AMADOR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Baterie na zimną wodę i do filtra 11 cm ze stali szczotkowanej AMADOR
Bateria Amador jest niewielkich rozmiarów i dlatego doskonale nadaje się do mniejszych umywalek. Ten kran z brązu jest pokryty PVD i ma długi uchwyt. Dzięki temu żuraw jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet dla małych dzieci.
| Liczba uchwytów | Pojedyncza dźwignia |
|---|---|
| GŁOWICA | Ceramiczna |
| Materiał | Stal nierdzewna (SS) |
| Wykończenie | Szczotkowana |
| Sposób montażu | Stojąca |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 1/2 " |
| Całkowita wysokość | 109 mm |
| Wysokość konstrukcyjna na dole dyszy kranu | 114,5 mm |
| Głębokość wylewki: | 69,5 mm |