Bateria wannowa termostatyczna 15 cm czarny mat RAIN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria wannowa termostatyczna 15 cm
czarny mat RAIN
Bateria termostatyczna wannowa Rain to atut, który przewyższa Twoją wannę. Kran jest wyposażony w blokadę temperatury 38 ° C. Aby jeszcze bardziej zwiększyć temperaturę wody, naciśnij przycisk na blokadzie temperatury. Ta termostatyczna bateria wannowa Rain jest wykonana z mosiądzu i ma matowy czarny kolor. Odległość od środka (miara mierzona od środka połączenia) wynosi 15 cm.
| Liczba uchwytów | Dwie rączki |
|---|---|
| Termostatyczny | tak |
| Kompensacja ciśnienia | tak |
| GŁOWICA | Ceramiczna |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Szczotkowana |
| Sposób montażu | Ściana |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 3/4 " |
| Z przełącznikiem | tak |
| Tryb oszczędzania wody | tak |
| Z trybem oszczędzania ciepłej wody | tak |
| Całkowita szerokość | 291 mm |
| Głębokość wylewki: | 188,5 mm |