Bateria wannowa termostatyczna z wodospadem STYLE, czarny mat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria wannowa termostatyczna z wodospadem STYLE, czarny mat
Bateria wannowa z termostatem wodospadowym Style jest dodatkowym atutem nad wanną. Ten kran ma matowy czarny kolor. Bateria wannowa Style posiada blokadę temperatury 38 ° C. Aby jeszcze bardziej zwiększyć temperaturę wody, naciśnij przycisk na blokadzie temperatury.
Ten kran zawiera urządzenie przełączające w pokrętle. Dzięki temu możesz łatwo przełączyć się z prysznica (ręcznego) na baterię wannową.
| Liczba uchwytów | Dwie rączki |
|---|---|
| Termostatyczny | tak |
| GŁOWICA | Ceramiczna |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Szczotkowana |
| Sposób montażu | Ściana |
| Kolor | czarny |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 1/2 " |
| Z przełącznikiem | tak |
| Odległość od środka | 150 mm |
| Całkowita szerokość | 301 mm |
| Głębokość wylewki: | 119 mm |