Baterie Wodospad 27,8 cm umywalkowa chrom ALEGRA XL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Baterie Wodospad 27,8 cm umywalkowa chrom ALEGRA XL
Wodospad umywalkowy z odpływem jest łatwy w obsłudze dzięki jednej dźwigni. Wylewka wodospadu tworzy zabawny efekt wody, a nad zlewem masz naprawdę coś wyjątkowego.
Bateria Alegra jest wykonana z mosiądzu i ma chromowany kolor.
| Liczba uchwytów | Pojedyncza dźwignia |
|---|---|
| GŁOWICA | Ceramiczna |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Chromowane |
| Sposób montażu | Stojąca |
| Liczba otworów na baterie | 1-dołkowe |
| Rozmiar przyłącza zasilającego | 3/8 " |
| Całkowita wysokość | 278 mm |
| Wysokość konstrukcyjna na dole dyszy kranu | 205 mm |
| Głębokość wylewki: | 146 mm |