Elektryczny grzejnik konwektorowy z nawiewem 2000W stojący
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektryczny grzejnik konwektorowy z nawiewem 2000W stojący
Elektryczny grzejnik konwektorowy Thermeco Basic T to prosty, wolnostojący ogrzewacz pomieszczeń z dodatkową funkcją nawiewu. Charakteryzuje go solidna konstrukcja i cicha praca. Grzejnik wykonany jest z wysokiej jakości blachy powlekanej lakierem piecowym odpornym na wysokie temperatury. Nóżki statyczne znajdują się w zestawie z grzejnikiem. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w standardowych, suchych pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.
Za sterowanie urządzeniem odpowiada pokrętny, manualny termostat umieszczony z boku grzejnika. Wraz z termostatem współpracuje czujnik temperatury powietrza. Grzejnik posiada podział mocy wraz z dwoma trybami nawiewu. Dodatkowo urządzenie posiada funkcje zwiększające bezpieczeństwo. Wyposażone zostało min. w funkcję zabezpieczającą przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony w razie wywrócenia.
Najważniejsze cechy:
- Solidne wykonanie
- Funkcja nawiewu
- Przełącznik mocy grzewczej
- Średnia wydajność cieplna do 25m2
| Moc | 2000W |
|---|---|
| Producent | THERMECO |
| Napięcie zasilania | ~230V |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata |
| EAN | 5903738172085 |
| Rodzaj sterowania | Termostat bezstopniowy |
| Sposób montażu | Wolnostojący |
| Funkcje dodatkowe | Kabel z wtyczką, Nóżki statyczne, Ochrona przed przegrzaniem, Przełącznik mocy grzewczej, Termostat |
| Przełącznik włącz / wyłącz | Tak |
| Funkcja nawiewu | Tak |
| Waga | 3 kg |
| Element grzejny | grzałka grzebieniowa |
| Obudowa | blacha stalowa |
| Wymiary (szer/wys/gł) | 570/430/100 mm |
| Kolor | Biały |