Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody 4.4 kW PRISTER EPS2 KOSPEL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody
PRISTER EPS2 4.4kW
Ogrzej wodę szybko i ekologicznie
Podgrzewacze elektryczne przepływowe nie potrzebują dużo czasu, żeby się rozgrzać. Dzięki temu są rozwiązaniem, które przynosi bardzo niskie straty energii elektrycznej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla mniejszych gospodarstw. Największą zaletą jest tu niska awaryjność oraz łatwy montaż. Jest także dużo bardziej ekologiczny.
To nie tylko podgrzewacz wody
Wraz z podgrzewaczem w zestawie znajdzie się bateria, która pozwoli zasilić w wodę urządzenia sanitarne, uregulować ciśnienie czy temperaturę wody. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy martwić się o dobór pasującej baterii.
Nieduże i niedrogie podgrzewacze do montażu w domku letniskowym, biurze lub małej gastronomii w zestawie z metalową wylewką prysznicową
Ciepła woda tylko wtedy kiedy jej potrzebujesz
Podgrzewacze przepływowe są najbardziej energooszczędnym sposobem na uzyskanie ciepłej wody. Zużywają energię elektryczną tylko w momencie przepływu wody, jednocześnie pobór ogrzanej wody nie jest ograniczony pojemnością zbiornika.
Metalowa słuchawka prysznicowa w zestawie
Słuchawka i wąż prysznicowy w zestawie sprawią, że nie będziesz musiał się martwić o dodatkowe akcesoria. Dzięki tej konfiguracji zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Komfort samodzielnego doboru mocy
Dzięki możliwości zmiany mocy (5,5/4,4 kW) podgrzewacz może pracować w trybie ekonomicznym. To zastosowanie pozwoli dostosować moc do aktualnych potrzeb.
Drobnostrumieniowy perlator w zestawie – oszczędzaj wodę i energię
Dzięki drobnostrumieniowemu perlatorowi użytkowanie podgrzewacza jest jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo, stosując to urządzenie, oszczędzasz wodę i energię nawet o 50%
DANE TECHNICZNE
| Wymiary | 19,5cm x 13,5cm x 6,9cm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Moc | 4,4 kW |
| Wydajność | 2.1 l/min |
| Maksymalne ciśnienie wody | 1 MPa |
| Miejsce instalacji | Prysznic |
| Zasilanie | Jednofazowy |
| Moc kW | od 3,5 kW do 6 kW |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
DO POBRANIA: