Owalne IO wanna owalna 180x85x49cm, biała, Made in EU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna jest dostarczana bez silikonu
Do wanny konieczne jest zastosowanie zestawu przelewowego o minimalnej długości 875 mm.
Wanny akrylowe mają najlepsze właściwości termoizolacyjne.
Bardzo popularne wanny o nowoczesnych kształtach, które można wpuścić w podłogę lub wykorzystać jako wolnostojące. W takim przypadku polecamy zakupienie razem z wanną również obudowy TIFA.
Wanny są dostarczane z regulowanymi nóżkami.
Materiał: 100% akryl PMMA o grubości 4 mm
Wyprodukowana w Europie
| Gwarancja | 84 miesiące |
|---|---|
| Waga opakowania | 27 kg |
| Instalacja | Osadzenie na podłodze, podmurowanie i obłożenie płytkami, z obudową, instalacja w rogu |
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 180x85x49 cm |
| Długość | 180 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 49 cm |
| Objętość | 313 l |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Owalne |
