PROJEKTA wanna asymetryczna z nogami 160x80x44cm, lewa lub prawa, biała, Made in EU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna jest dostarczana łącznie z nogami montażowymi z możliwością regulacji wysokości.
Materiał jest w 100% 4mm akrylowy.
Wanna jest dostarczana bez silikonu
Wanny akrylowe mają najlepsze właściwości termoizolacyjne.
Asymetryczne Polysan o ponadczasowej konstrukcji są odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych łazienek. Nietypowy kształt wanny pozwala na wygodną kąpiel, a także oszczędza miejsce w łazience. Wanny produkowane są w długościach 160, 170 i 180 cm i szerokościach 80-120 cm, w wersji prawej lub lewej.
Wyprodukowano w Europie
| Gwarancja | 84 miesiące |
|---|---|
| Waga opakowania | 20,290 kg |
| Instalacja | Osadzeniem na podłodze, Podmurowanie i obłożenie płytkami, Instalacja w rogu |
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 160x80x44 cm |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Objętość | 190 l |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Asymetryczne |
