Umywalka RETRO 41x32 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ceramika Sanitarna Retro zabierze nas do minionych czasów i przywoła wspomnienie starych domki lub szlachetnego zamki.
Idealna wysokość montażu wynosi 88-90 cm umywalki.
Umywalka jest dostępna w wersji bez otworu na baterie, z jednym lub trzema otworami. Prosimy o wpisanie wybranej wersji w zamówieniu.
| Gwarancja | 24 miesięcy |
|---|---|
| Waga opakowania | 6,651 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 41x32 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Mała umywalka |
