Umywalka SAND 40x32 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
• kanciaste umywalki mają delikatnie zaokrąglone rogi i bardzo cienką przednią krawędź
• misa WC jest wyposażona w system SAFE WATER, który umożliwia spłukiwanie za pomocą tylko 4,5 litrów wody i deską z systemem SOFT CLOSE a EASY TAKE
• cała seria jest pokryta glazurą EXTRAGLAZE

Seria jest pokryta nową glazurą ceramiczną extraglaze®, która jest aplikowana na produkty w trakcie cyklu produkcji przed wypalaniem, co gwarantuje trwały efekt.
Extraglaze® nadaje ceramice doskonale gładką powierzchnię, i ochronę przeciwko wapiennym nanosom. Pozostaje lśniąco biała i dłużej czysta.
| Gwarancja | 24 miesięcy |
|---|---|
| Waga opakowania | 10,101 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby, Częściowo wpuszczane w blat |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 40x19x32 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Mała umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
| Wyposażenie | Wieszak na ręczniki - wyposażenie dodatkowe |
| Styl | Kanciaste-nowoczesne |
