VIVA O 175 wanna owalna z nogami 175x80x47cm, biała, Made in EU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
100% akryl, 4mm.
Wanna jest dostarczana bez silikonu.
Do wanny konieczne jest zastosowanie zestawu z przelewem o minimalnej długości. 675 mm.
Wanny akrylowe mają najlepsze właściwości termoizolacyjne.
Bardzo popularne wanny o nowoczesnych kształtach, które można wpuścić w podłogę lub wykorzystać jako wolnostojące. W takim przypadku polecamy zakupienie razem z wanną również obudowy TIFA.
Wanny są dostarczane z regulowanymi nóżkami.
Wyprodukowana w Europie
| Gwarancja | 84 miesiące |
|---|---|
| Waga opakowania | 23,710 kg |
| Instalacja | Osadzenie na podłodze, Podmurowanie i obłożenie płytkami, Z obudową, Instalacja w rogu |
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 175x80x47 cm |
| Długość | 175 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Objętość | 313 l |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Owalne |
