WC kompakt RIMLESS dla niepełnosprawnych CLEAN ON z deską Soft Close + 2x uchwyt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WC kompakt z technologią spłukiwania bezkołnierzowego
+
Deska ADINA Soft Close
+
2x uchwyt ,poręcz dla niepełnosprawnych
Nowy kompakt WC Etiuda wyposażony jest w technolgię RIMLESS, która charakteryzuje się zredukowaniem tradycyjnego kołnierza, co zapewnia większą estetykę, a dodatkowo pomaga w dbaniu o higienę. Technologia ta pozwala również wyeliminować strefę nieszkliwionych, trudno dostępnych zakamarków, w których dotychczas gromadziły się zarazki.
WC ETIUDA dla niepełnosprawnych CLEAN ON
• Zwiększona waga WC
• Wysokość misy: 45,5 cm
• Tylny odpływ
• Dopływ wody z boku zbiornika
• Płukanie za pomocą Clean On - gładka powierzchnia ceramiki bez zagłębień i zagięć. Woda spłukująca przepływa przez dystrybutor tylko z tyłu miski, a dzięki specjalnemu ceramicznemu kształtowi dokładnie spłukuje wnętrze. Zaletą jest łatwa konserwacja i czyszczenie muszli klozetowej.
• Płukanie 3/6 l
• Mechanizm płukania jest częścią toalety
Dane techniczne:
Wymiary: 37,5x86,5x67,5 cm
Wyposażenie: Tylny odpływ, Rimless
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Biały
+
Deska Soft Close ADINA
Materiał DUROPLAST jest bardzo trwały i gwarantuje długowieczność siedziska.
Siedzenie ma nierdzewne, regulowane uchwyty, które pozwalają dopasować je do wymiarów miski.
SOFT CLOSE - Powolne składanie siedzeń i pokryw zapewnia bezpieczeństwo.
Za pomocą układu hydraulicznego pokrywka i siedzenie powoli wpadają do miski. Zapobiega to uszkodzeniu miski i siedzeń.
STAL NIERDZEWNA - Nierdzewny materiał ułatwia konserwację i przedłuża żywotność.
ŁATWE PODEJMOWANIE - lekkie zdejmowanie i zakładanie siedzenia. Za pomocą jednego przycisku można łatwo wyjąć siedzisko z zawiasów,
dokładnie umyj siedzisko i miskę, a następnie po prostu odsuń siedzenie z powrotem.
Uchwyt uchylny dla niepełnosprawnych 60cm - certyfikat biały
Poręcz dla osób niepełnosprawnych łukowa, uchylna, ścienna długości 600 mm, ogólnego zastosowania, wykonana z rurki ze stali węglowej średnicy 25 mm emaliowanej proszkowo na biało. Poręcz tego typu stosujemy w strefie: umywalkowej, prysznicowej i wc.
Cechy i zalety produktu:
- Zaślepki zasłaniające śruby
- Zestaw montażowy w komplecie
- Podkładki silikonowe niwelujące nierówności
- Łatwe w utrzymaniu czystości
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Wykończenie | Malowana proszkowo na kolor biały |
| Rodzaj powłoki | Farba poliestrowa |
| Grubość powłoki | 120 µ |
| Typ poręczy | Uchylna, łukowa, ścienna |
| Długość poręczy | 600 mm |
| Średnica rurki |
Ø 25 mm |
| Wymiary podstawy mocującej | 100x200 mm |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Średnica otworów |
Ø 6,5 mm |
| Ilość otworów mocujących | 4 |
| W zestawie | Wkręty 6x60 mm, kołki 10x60 mm |