Wanna owalna STADIUM 190x95x46cm, biała, Made in EU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
100% akryl, 4mm.
Wanna jest dostarczana z silikonem.
Do wanny konieczne jest zastosowanie zestawu z przelewem o minimalnej długości 675 mm.
Wanny akrylowe mają najlepsze właściwości termoizolacyjne.
Wanny są dostarczane z regulowanymi nóżkami.
STADIUM - owalne wanny w doskonałym kształcie elipsy zapewniają wystarczającą przestrzeń do kąpieli we dwoje lub igraszek dla dzieci. Ze względu na swój kształt brak jest ostrych linii i łazienka sprawia wrażenie harmonii. Dostatecznie szeroki margines po obu stronach pozwala na korzystanie z systemu hydromasażu, baterii wolnostojących, dyszy wlotowych itp..
Materiał: 100% akryl PMMA o grubości 4 mm
Wyprodukowana w Europie
| Gwarancja | 84 miesiące |
|---|---|
| Waga opakowania | 37 kg |
| Instalacja | Osadzenie na podłodze, Podmurowanie i obłożenie płytkami, Z obudową, Instalacja w rogu |
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 190x95x46 cm |
| Długość | 190 cm |
| Szerokość | 95 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Objętość | 308 l |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Owalne |
