Wanna specjalna BEROUNKA 160x90x42cm bez nóżek, lewa lub prawa, biała, Made in EU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna specjalna BEROUNKA 160x90x42cm bez nóżek, lewa lub prawa, biała, Made in EU
Wanna 160x90cm.
Proste i nowoczesne kształty BEROUNKA zapewniają jej popularność. Bardzo ładne wnętrze (głębokość 42 cm) pozwala na komfortową kąpiel dla każdego. Na prostej krawędzi wanny może być zainstalowana większość rodzajów wyposażenia do napełniania i do ewentualnej kontroli systemu z hydromasażem.
Należy zamawiać oddzielnie nogi patrz. akcesoria
Wanny wykonane z tego materiału zaciekawią Was swoją ceną. Materiał przedniej części tworzy cienka warstwa akrylu, który w dolnej części jest uzupełniony warstwą ABS. Całkowita grubość materiału wynosi 3,2mm a i twardość produktu jest na podobnym poziomie jak w przypadku wanien ze 100% akrylu. Z tego materiału przeważnie są wykonywane wanny, które nie mają zbyt skomplikowanych kształtów, ponieważ materiał nie umożliwia ostrych zagięć i precyzyjnego kształtowania.
Powłoka jest wykonana z tworzywa sztucznego współwytłaczanego ABS / PMMA (polimetakrylan metylu). Na odwrotnej stronie wanny powłoki laminowanej żywicy poliestrowej z włóknem szklanym.
Wyprodukowana w Europie
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Waga opakowania | 17,010 kg |
| Instalacja | Wpuszczana w podłogę, Osadzeniem na podłodze, Podmurowanie i obłożenie płytkami, Z obudową, Instalacja w rogu |
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 160x90x42 cm |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Objętość | 190 l |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Asymetryczne |
