Osuszacz powietrza , Powierzchnia m2: 35 m , 190 m3/h Electrolux EDH-25L EU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osuszacz powietrza Electrolux EDH-25L EU
Elektryczny kolektor wilgoci przeznaczony jest do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Urządzenie delikatnie i szybko poradzi sobie z różnymi zadaniami.
APLIKACJA
Osuszacz przeznaczony jest do umieszczenia w kuchni, salonie, pokoju dziecięcym, przedpokoju, loggii (na balkonie) itp.
PODSTAWOWE FUNKCJE:
- Zasada działania kondensacji;
- Filtr HEPA (opcja);
- Wyświetlacz LED;
- Kolorowy wskaźnik poziomu wilgoci;
- Szybko wysuszy ubrania i oczyści powietrze;
- Zapobiega tworzeniu się pleśni;
- Bezpieczny dla dzieci, bo pozbawiony ostrych krawędzi;
- Mały rozmiar;
- Cicha praca;
- Autodiagnostyka błędów;
- Funkcja automatycznego restartu.
INSTALACJA
Aby uniknąć wycieków wody i głośnego hałasu, wybierz płaską powierzchnię do zainstalowania urządzenia. Przed otworami wlotu i wylotu powietrza należy pozostawić odstęp o szerokości co najmniej 20 cm.
ZALECENIA DOTYCZĄCE KONSERWACJI SPRZĘTU
Zewnętrzną powierzchnię osuszacza należy przecierać szmatką nasączoną neutralnym detergentem.
Filtr powietrza należy czyścić przynajmniej raz na dwa tygodnie, myć w ciepłej wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu i dokładnie wysuszyć.
Do czyszczenia osuszacza nie należy używać substancji aktywnych chemicznie (benzyna, rozpuszczalniki itp.).
Przed czyszczeniem nie zapomnij odłączyć suszarki od prądu.
| Powierzchnia pokoju, m2 | 35 |
| Wydajność zbierania wilgoci, L/24h | 25 |
| Zbiornik kondensatu, litry | 3.5 |
| Przepływ powietrza, m3/h | 190 |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LED |
| Kierownictwo | Elektroniczny |
| Moc eksploatacyjna (W) | 420 |
| Napięcie prądu, (V/Hz) | 220 - 240 V / 50 Hz |
| Prąd roboczy, A | Brak informacji |
| Poziom hałasu, dB(A) | 48 |
| Chłodziwo | Ekogaz R290 (200 g) |
| Zakres temperatury | 5-35°C |
| Regulator czasowy | 24-godzinny timer włączania/wyłączania |
| Wbudowany hydrostat | + |
| Liczba prędkości wentylatora | 3 |
| Wskaźnik timera | + |
| Wskaźnik prędkości wentylatora | + |
| Wskaźnik temperatury | - |
| Wskaźnik aktualnego poziomu wilgotności | + |
| Wskaźnik pełnego zbiornika kondensatu | + |
| Wskaźnik ustawionego poziomu wilgotności | + |
| Kolor | W kolorze białym |
| Możliwość prostego drenażu | + |
| Filtracja powietrza | Filtr powietrza, filtr HEPA (opcja) |
| Masa urządzenia w kg | 13.3 |
| Waga opakowania, kg | 14.6 |
| Wymiary, dł. x wys. x gł. mm | 262x618x262 |
| Wymiary opakowania, dł. x wys. x gł. mm | 312 x 665 x 312 |