Osuszacz powietrza Electrolux EDH-12L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osuszacz Electrolux EDH-12L
to kompaktowy osuszacz domowy przeznaczony do małych pomieszczeń, w których występuje wysoki poziom wilgotności.
Bezpieczny dla środowiska czynnik chłodniczy R290
Czynnik chłodniczy R290 należy do grupy HFC. Potencjał niszczenia ozonu ODP = 0, potencjał globalnego ocieplenia GWP = 3. Nietoksyczny.
Niski poziom hałasu
Suszarka wyposażona jest w nowoczesny, zaawansowany technologicznie, cichy kompresor, dzięki czemu podczas pracy suszarka generuje minimalny poziom hałasu, co pozwala na korzystanie z urządzenia nawet w nocy. Suszarka wyłączy się automatycznie po upływie ustawionego czasu.
Dotykowy panel sterowania
Panel dotykowy pozwala na łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami. Wystarczy dotknąć, aby włączyć tryb automatycznego suszenia lub włączyć tryb oczyszczania powietrza.
| Maks. pobór energii | 0,245 kW |
| Maks. produktywność l/dzień | 12 l/dzień |
| W zestawie zmywalny filtr powietrza | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | Tak |
| Wskazanie włączenia | Tak |
| Wskazanie napełnienia pojemności | Tak |
| Automatyczne wyłączenie po napełnieniu pojemnika kondensatem | Tak |
| Klasa ochrony przed kurzem i wilgocią | IPX0 |
| Ochrona przed wyciekami | Tak (automatyczne wyłączenie podczas napełniania zbiornika) |
| System autodiagnostyki usterek | Tak |
| Awaryjne wyłączenie w przypadku silnego przechylenia lub przewrócenia | Tak |
| Wbudowany higrostat | Tak |
| Wartość regulacji dotyczy. wilgotność | Tak |
| Rodzaj zarządzania | Elektroniczny |
| Wysokość produktu | 0,46 m |
| Szerokość produktu | 0,28 m |
| Głębokość produktu | 0,24 m |
| Waga produktu (netto) | 10 kg |
| Pojemność (objętość wewnętrzna) | 2,2 litra |